• Zakręcona akcja w klasie 1b (10.06.2019 r.)

    • „ Zakręcona akcja” – czyli zbiórka nakrętek w klasie I B.

     Wraz z końcem roku szkolnego nadszedł czas podsumowania naszej klasowej zbiórki nakrętek. Trochę się tego nazbierało : )

     Zbiórka pozwoliła nam wszystkim uświadomić sobie jak ważne jest bezinteresowne pomaganie innym i nauczyła nas stałych nawyków oraz zachowań proekologicznych.

     Sprawiła nam również mnóstwo radości. Zachęcamy wszystkich do podobnej inicjatywy bowiem, warto pomagać …

    • Trening karate w kl. 1d (07.06.2019 r.)

    • W piątek, 7 czerwca, Emilka – uczennica klasy I d przeprowadziła wspaniałą lekcję dla swoich koleżanek i kolegów z klasy – trening karate. Podczas lekcji uczniowie dowiedzieli się, że jest to sport, który rozwija zarówno fizycznie jak i duchowo. Uczy samodyscypliny, wytrwałości oraz koncentracji. Emilka opowiedziała m.in. o zasadach, którymi powinna kierować się osoba trenująca karate, zapoznała z podstawowym słownictwem używanym w tej dyscyplinie sportowej, stopniami. Pokazała również swoje najnowsze trofeum 

     Emilko, gratulujemy Ci sportowej pasji! To wspaniałe, że dzielisz się nią z innymi. Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy kolejnych sukcesów  

    • Przedstwienie "Morska przygoda" (06.06.2019 r.)

    • 6 czerwca 2019 r. uczniowie klasy I A wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na przedstawienie teatralne pt.”Morska przygoda”, w wykonaniu aktorów Teatru Urwis z Krakowa.

     Spektakl opowiadał historię Piotrusia, który marzył o niezwykłych przygodach. Chłopiec wszedł w posiadanie mapy skarbów. Następnie przypadkowo dostał się na statek, gdzie został majtkiem i wraz z sympatyczną piratką Falą popłynął na tajemniczą wyspę. Bohater spotkał tam żartobliwą papugę i odnalazł skrzynię ze skarbami.  

              Wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy Piotrusia i mogli wziąć czynny udział w przedstawieniu poprzez wspólne zabawy. Mieli też okazję wcielić się w role aktorów –żeglarzy.

      

      

      

      

      

    • Daj Włos 2019

    • 4. edycja akcji Daj włos dobiegła końca

     Kolejne bohaterki z naszej szkoły oddały włosy na peruki dla chorych kobiet.

     Podarowały jednak nie tylko warkocze, dały też coś, czego nie można kupić – serce, wsparcie, zrozumienie. W tym roku były to: Antonina Gawrych – uczennica klasy 4. Oraz Gabriela Dymerska,  Maria Meszyńska i Anna Baranowicz – uczennice 3. klasy gimnazjum.

     Dziewczyny o wielkim sercu – gratulujemy Wam odwagi !

     Warkocze zostaną przekazane do fundacji Rak’n’Roll.

     Fryzurami zajęły się nauczycielki i uczennice z ZSZ nr 4 w Ostrołęce.

      

     Do zobaczenia za rok 

                                                                                         Organizatorzy

                                                                                             Aneta Ciechowicz

                                                                                              Barbara Trochim