• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 24 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  25 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 prawdopodobnie  będzie nadal trwał strajk nauczycieli.

W tym dniu nie odbędą się zatem zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia dzieciom jedynie opiekę świetlicową w godz. 7.00 – 17.00. Uczniowie przebywający tego dnia na świetlicy szkolnej mogą skorzystać z ciepłego posiłku ( zupy ). Koszt za posiłki zaplanowane na miesiąc kwiecień (które nie zostały wydane ze względu na strajk) szkoła zrekompensuje w maju - wymagany zwrot kartek obiadowych.

O sytuacji w szkole  będę informowała Państwa codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 23 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  24 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 prawdopodobnie  będzie nadal trwał strajk nauczycieli.

W tym dniu nie odbędą się zatem zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia dzieciom jedynie opiekę świetlicową w godz. 7.00 – 17.00. Uczniowie przebywający w placówce mogą skorzystać z ciepłego posiłku ( zupy ).

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW (17.04.2019 R.)

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.
          W dniach 18-19.04.2019 r. (czwartek i piątek) i 23.04.2019 r.(wtorek) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.

O sytuacji w szkole będę informowała Państwa jak dotychczas codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW (16.04.2019 R.)

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.
          W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniu egzaminu ósmoklasisty (17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE OD NAUKI!!!
          17.04.2019 r. (środa) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.
          WAŻNA INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu 17 kwietnia 2019 r. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8:10, egzamin rozpoczyna się o godzinie 9:00. Przypominamy o dowodzie tożsamości (np. legitymacji szkolnej).
          O sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki, a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będę informowała Państwa jak dotychczas codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.