• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW (17.04.2019 R.)

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.
          W dniach 18-19.04.2019 r. (czwartek i piątek) i 23.04.2019 r.(wtorek) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.

O sytuacji w szkole będę informowała Państwa jak dotychczas codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW (16.04.2019 R.)

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.
          W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniu egzaminu ósmoklasisty (17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE OD NAUKI!!!
          17.04.2019 r. (środa) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.
          WAŻNA INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu 17 kwietnia 2019 r. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8:10, egzamin rozpoczyna się o godzinie 9:00. Przypominamy o dowodzie tożsamości (np. legitymacji szkolnej).
          O sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki, a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będę informowała Państwa jak dotychczas codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW (15.04.2019 R.)

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniach egzaminu ósmoklasisty (16, 17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE OD NAUKI!!!

16.04.2019 r. (wtorek) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.

WAŻNA INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 16 i 17 kwietnia 2019r. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8:10, egzamin rozpoczyna się o godzinie 9:00. Przypominamy o dowodzie tożsamości (np. legitymacji szkolnej).

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 12 kwietnia 2019r.

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniach egzaminu ósmoklasisty ( 15,16, 17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE OD NAUKI!!!

15.04.2019 r. (poniedziałek) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.

WAŻNA INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 15,16 i 17 kwietnia 2019r. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8:10, egzamin rozpoczyna się o godzinie 9:00. Przypominamy o dowodzie tożsamości (np. legitymacji szkolnej).

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 11 kwietnia 2019r.

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.
          W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniu egzaminu gimnazjalnego ( 12 kwietnia ) i egzaminu ósmoklasisty ( 15,16, 17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE !!!

WAŻNA INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW !!!
          Egzamin gimnazjalny odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu 12 kwietnia 2019r.