• "Cross Szalonego Kurpsia" (07.04.2019 r.)

• 07.04.2019r grupa taneczna z klasy 2c reprezentowała naszą szkołę w Biegu Przełajowym "Cross Szalonego Kurpsia". Uczniowie zatańczyli tańce kurpiowskie takie jak: "Stara Baba, Fafur, Konik". Dziewczynki zaspiewały również piosenkę pt.: "Kurpsianecka". W podziękowaniu za występ, dzieci otrzymały ogromne brawa oraz upominki.

Iwona Kośnik

• Pasowanie na czytelnika (03.04.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pasowanie na czytelnika (03.04.2019 r.).

3 kwietnia 2019 r.  najmłodsi uczniowie klas: I a, I b, I c i I d  naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Z zainteresowaniem obejrzeli program artystyczny „Kłótnia wróżek” przygotowany przez koleżanki i kolegów z klasy 5a, 5c  i 6b, którzy z zaangażowaniem wcielili się w role znanych bajkowych postaci.

Pierwszoklasiści rozwiązując ze swobodą przygotowane dla nich bajkowe zagadki udowodnili, że świat bajek i baśni nie jest im obcy.  Przyrzekli, że zostaną przyjaciółmi książek i będą się o nie troszczyć.

Po przyrzeczeniu pan dyrektor Renisław Dmochowski uroczyście pasował uczniów klas pierwszych na czytelników szkolnej biblioteki.

Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz  „Prośby książki”.

Naszym młodym czytelnikom życzymy wspaniałych  przygód, które czekają na nich na kartkach książek.

• Szalony tydzień (03.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szalony tydzień (03.2019 r.).

Jeden z tygodni marca był w Naszej Szkole bardzo SZALONY. Miał on za zadanie przygotować nas do radosnego powitania wiosny. Warunkiem zabawy było przyjście do szkoły z odpowiednim elementem garderoby.

Poniedziałek – dzień w koszuli i krawacie

Wtorek – dzień postaci z bajek

Środa – dzień kolorowych skarpetek

Czwartek – dzień w żółtym kolorze

Piątek – dzień w piżamie

Wiosna przybyła…   Do zabawy zapraszamy ponownie za rok.