• UWAGA UCZNIOWIE KLAS VI i VII!

• WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE INFORMATYCZNYM

NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

„Twórcy ludowi na Kurpiach”

PRACE PRZYNOSIMY NA PŁYTACH CD/DVD

DO DNIA 6 MAJA 2019R.

DO NAUCZYCIELI INFORMATYKI

• UWAGA UCZNIOWIE KLAS IV i V!

• WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE INFORMATYCZNYM

Animacja w Logomocji

Zapisy na konkurs u nauczycieli informatyki do dn. 24 kwietnia 2019r.

Konkurs odbędzie się 30 kwietnia 2019r.

o godz. 15:00 w pracowni 24

• ORGANIZACJA  ZAJĘĆ  W  DNI   REKOLEKCYJNE

• 8 i 9 kwietnia 2019r.  uczniowie mają :

Klasy I - III oraz 4 , 5 -zajęcia zgodnie z planem na pierwszej i drugiej lekcyjnej.  Potem wychodzą do kościoła pod opieką wychowawców i wskazanych nauczycieli ( msza  rozpoczyna się o godz. 10.00 ). Po rekolekcjach wraz z nauczycielami wracają do szkoły i kończą zajęcia.

OBIAD dla tych uczniów – po powrocie do szkoły.

Klasy :      3c, 3g, 3i, 3d, 3f, 3e, 8a, 7a, 7c  mają AEF dniu 8 IV o godzinie 8.00.

Klasy 6, 7, 8 i  gimnazjalne -zajęcia  zgodnie z planem na pierwszej, drugiej i trzeciej lekcyjnej. W trakcie czwartej lekcyjnej schodzą do szatni i pod opieką wychowawców i wskazanych nauczycieli wychodzą do kościoła (msza rozpoczyna się o godz. 11.30 ). Po rekolekcjach wraz z nauczycielami wracają do szkoły i kończą zajęcia.

OBIAD dla tych uczniów – po powrocie do szkoły.

• Konkurs geograficzny „Obieżyświat” (23.03.2019 r.)

•   23.03.2019r. odbył się w Czerwinie międzyszkolny konkurs geograficzny „Obieżyświat” pod hasłem „Po  morzach i oceanach”. W konkursie uczestniczyło 62 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Daniel Aleksandrowicz, uczeń klasy III G gimnazjum zajął II miejsce a Paulina Florek, uczennica klasy III A gimnazjum zajęła III miejsce.

Daniel uzyskał 59 punktów na 60 możliwych a Paulina 98,5 punktów na 60 możliwych do zdobycia.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!