Nasze siatkarki w brązem na Mistrzostwach Ostrołęki

25.03.2019 22:51
      Gratulujemy naszym siatkarkom!!!

Nasze siatkarki brązowymi medalistkami Mistrzostw Miasta w mini siatkowce dziewcząt w kategorii czworek☺

Dnia 24.03.2019 w SP 6 odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii czwórek. Nasze dziewczęta po emocjonującym meczu o trzecie miejsce wygrały w tie breaku z SP 2 i tym samym zdobyły brązowe medale . Radość była ogromna ☺ dziewczęta zasługują na pochwałę za walkę i wiarę w zwycięstwo do samego końca - podsumowuje występ dziewcząt ich trenerka Katarzyna Bloch.  Nasza drużyna wystapiła w składzie : Dominika Tarasewicz - Niemczyk 7b , Izabela Kurhan 6b, Karolina Główczyńska 6b, Kornelia Majkowska 6b, Inga Dąbrowska 6b, Agata Szczubełek 6b, Paulina Sadłowska 5b, Marta Szlachetka 5b, Kamila Śnietka 5b.
      Klasyfikacja końcowa:
      1. SP6
      2. SP1
      3. SP5
      4. SP2
      5. SP3
      Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne występy.

Kolejni niezwyciężeni :)

25.03.2019 22:38
      Gratulujemy zdecydowanego zwycięstwa yes

Młodsi siatkarze również Mistrzami Ostrołęki. 🏆yes
      Dnia 23 marca odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce siatkowej chłopców. Nasi uczniowie klas siatkarskich jednocześnie zawodnicy działającego przy szkole klubu UKS Olimp Ostrołęka zdecydowanie pokonali swoich przeciwników z SP2 i SP1 zdobywając awans do Mistrzostw Międzypowiatowych. Gratulujemy naszym adeptom siatkówki którzy wystąpili w składzie: Igor Rostkowski- kapitan, Antoni Dudkowski, Jakub Bywald, Hubert Pawełek, Kacper Kondrat, Jakub Zyśk, Bartosz Chojnowski, Szymon Mierzejek, Mateusz Tomaszewski, Bartosz Krawczyk, Krzysztof Krajewski, Aleksander Sumara oraz Pani trener Edycie Oleśkiewicz.  Życzymy wygranej w kolejnym etapie rozgrywek ☺️ smiley

1.

I miejsce na Mistrzostwach Miasta w piłce siatkowej

18.03.2019 20:18
      Nie ma mocnych na naszych siatkarzy.

Nasi siatkarze mistrzami Ostrołęki w piłce siatkowej.
      Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięły 3 szkoły. Poraz kolejny dowiedliśmy, że w tej dyscyplinie sportowej jesteśmy niepokonani w Ostrołęce. Skład zwycięskiego zespołu to uczniowie klas sportowych o profilu piłki siatkowej 3 gimnazjalnej, 8 i 7, a jednocześnie zawodnicy działającego przy naszej szkole UKS Olimp Ostrołęka. Drugie miejsce zajęła SP10 a trzecie SP2. Gratulujemy naszym chłopcom i trenerowi Renisławowi Dmochowskiemu jednocześnie życząc zwycięstwa na etapie międzypowiatowym. ✊👍
      Drużyna: Aleksander Szewczyk, Kacper Brzostek, Filip Kułas, Filip Dudziec, Jakub Dmochowski, Patryk Laszkowski, Maksymilian Murawski, Adrian Dobkowski, Szymon Majkowski, Marcin Sadowski, Bartosz Pawełek, Maciej Kułas. 👍💪

Towarzyski Turniej siatkarskich trójek dziewcząt w SP6

14.03.2019 10:40
      Występ naszych dziewczą zakończył sie na miejscu 3 i 5

We wtorek 12.03.2019 w SP 6 odbył się turniej trójek dziewcząt w piłkę siatkową. Udział brało 11 zespołów z SP 1, SP 2, SP 5 i SP 6. Nasze dwa zespoły zajęły 3 (Amelia Kośnik, Paulina Sujkowska, Kamila Snietka, Sandra Nowak) i 5 miejsce (Paulina Sadłowska, Julia Kwiatkowska, Marta Szlachetka). Gratulacje dla naszych młodych siatkarek i trener Małgorzaty Olk.

Jesteśmy Mistrzami Miasta w halowej piłce nożnej

26.02.2019 20:44
      Brawo nasi uczniowie!!!!!

Nasi piłkarze ponownie najlepsi w mieście!!! W niedzielę 24 lutego w ZS nr 5 odbyły się zmagania chłopców w halowej piłce nożnej. W zawodach wzięła udział również nasza szkoła. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, pewnie zwyciężając w całym turnieju. W drodze po I miejsce pokonali kolejno SP10 2:1, SP1 5:1, SP2 4:0 oraz w finale ZS nr 5 1:0. Naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz gratulujemy kolejnego już sukcesu! Skład zespołu: Kevin Karwowski, Mieszko Grodzki, Jan Białobrzeski, Adam Szklanko, Kacper Stepnowski, Piotr Madrak, Kacper Niedźwiecki.