• XIII Szkolny Memoriał Arkadiusza Gołasia
      • XIII Szkolny Memoriał Arkadiusza Gołasia

      • 24.09.2018 13:25
      • Wybitny ostrołęcki siatkarz, młody człowiek, o którym pamiętamy i którego kochamy. Dziś uczciliśmy Jego pamięć w najpiękniejszy sposób. Nasz szacunek wobec dokonań Arkadiusza Gołasia okazaliśmy rozgrywając towarzyskie mecze w ramach XIII Szkolnego Memoriału, który nosi Jego imię.

        Wspominany bardzo często, stawiany za wzór, podziwiany i doceniany za determinację, wytrwałość i poświęcenie piłce siatkowej, która była jedną z najważniejszych rzeczy w jego życiu. Dla nas jest najlepszym przykładem, że pasja, której człowiek się poświęca, jest motorem napędzającym do działania, a wytrwałość pozwala sięgnąć gwiazd i znaleźć się wśród najlepszych.

         

      • Klasyfikacja końcowa XIII Szkolnego Memoriału Arkadiusza Gołasia

         

        Kategoria dziewczęta kl.V-VII

        1 miejsce : Emilia Mikulska, Oliwia Kowalska, Izabela Kurhan

        2 miejsce: Dominika Tarasewicz – Niemczyk, Kamila Śnietka, Julia Kwiatkowska

        3 miejsce : Karolina Główczyńska, Agata Szczubełek, Paulina Sadłowska

        4 miejsce: Kornelia Majkowska, Marta Szlachetka, Paulina Dajcz

        5 miejsce: Olina Kobrzyńska, Inga Dąbrowska, Amelia Kośnik


         

        Kategoria chłopcy kl. V-VI

        1 miejsce: Igor Rostkowski, Adam Dudek, Kacper Kondrat

        2 miejsce : Antoni Dudkowski, Szymon Brzozowski, Wojciech Kwiatkowski

        3 miejsce: Szymon Mierzejek, Krzysztof Krajewski, Jakub Filipiak

        4 miejsce: Jakub Zyśk, Aleksander Pierzchała, Aleksander Sumara

        5 miejsce: Jakub Bywald, Gracjan Anuciński, Maciej Białobrzewski

        6 miejsce: Bartosz Krawczyk, Bartosz Chojnowski, Mateusz Tomaszewski


         

        Kategoria chłopcy kl. VII-VIII

        1 miejsce: Krystian Białobrzewski, Filip Pietrzyk, Bartosz Denkiewicz

        2 miejsce: Kacper Rawa, Bartosz Pawełek, Jakub Gromek

        3 miejsce: Adrian Dobkowski, Bartosz Ziemiński, Bartosz Romanowski

        4 miejsce: Szymon Majkowski, Hubert Pawełek, Kacper Żebrowski

        5 miejsce: Mateusz Mąka, Piotr Swider

        6 miejsce: Maciej Kułas, Mateusz Podolak, Patryk Krystosik

        7 miejsce: Jakub Chorąży, Paweł Zalewski, Kacper Denkiewicz

        8 miejsce: Jakub Mróz, Jędrzej Jakacki, Adam Frankowski

         

      • Wróć do listy artykułów