• GODZINY PRACY PSYCHOLOGÓW

DZIEŃ TYGODNIA

MONIKA JANCZEWSKA

AGNIESZKA ŚWITAJ

• Psycholog szkolny w czasie nauki w domu

• 27.03.2020 17:21
        • Drodzy Rodzice
          Wszyscy znajdujemy się w trudnej i nowej dla nas sytuacji. Wyobrażamy sobie ,że izolacja oraz poczucie zagrożenia budzi dużo nieprzyjemnych emocji jak lęk, frustracja ,poczucie zagrożenia. Chcemy w miarę możliwości służyć Państwu pomocą.Otrzymaliście Państwo poprzez system vulcan wiadomości o proponowanej formie pomocy oraz dostępne maile do wszystkich specjalistów.Informujemy ,że jeśli ktoś chciałby skorzystać z rozmowy telefonicznej prosimy o kontaktowanie się na numer szkoły.Postaramy się dzwonić do Państwa ,żeby pomagać w każdej sytuacji ,związanej z trudnościami jakie niesie obecna sytuacja . Jeśli będzie taka potrzeba mogą to być rozmowy telefoniczne z Waszymi dziećmi,które również borykają się z natłokiem pytań i emocji .W razie potrzeby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
        • Jak budować autorytet rodzica-opiekuna?

• 27.11.2019 08:36
        • W każdej koncepcji na wychowanie dziecka znajdziemy: dbanie o jego dobro i bezpieczeństwo oraz przygotowanie go do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Zapewnienie tego dziecku wymaga od rodzica/opiekuna pełni sił, chęci i wiedzy.

Jak zatem zbudować autorytet rodzica/opiekuna?

• Informacje ogólne

• 11.10.2019 08:39
        • Od miesiąca października zapraszamy co miesiąc na stronę internetową szkoły na zakładkę psycholog. Reguralnie będziemy zamieszczać, krótkie a mam nadzieję, że pomocne informacje dotyczące zasad domowych, stosowania konsekwencji, nagród, pochwał.