100 lat Niepodległej

07.11.2018 22:02
      Turniej czwórek siatkarskich

W dniu 07.11.2018 w SP 2 odbył sie turniej czwórek siatkarskich pod hasłem " 100 lat Niepodległej " . W turnieju wzięło udział łącznie 13 zespołów z ostrołęckich szkół. Naszą szkołę reprezentowały dwie czwórki dziewcząt z klas siatkarskich (6b i 5b). Po zaciętej rywalizacji nasze zespoły zajęły 5 i 7 miejsce . Występy obu drużyn należy zaliczyć do udanych a warto zaznaczyć, że dla niektórych był to pierwszy udział w turnieju czwórek . Miejmy nadzieję, iż doświadczenia zdobyte na tym turnieju nie pójdą w las i przełożą się na rozwój swoich umiejętności siatkarskich.
      Dziewczęta wystąpiły w następujących składach :
      Kl.6b : Kornelia Majkowska, Karolina Główczynska, Izabela Kurhan, Agata Szczubełek i Paulina Dajcz .
      Kl.5b: Marta Szlachetka, Oliwia Kowalska , Kamila Śnietka, Paulina Sadłowska i Julia Kwiatkowska.

XX Biegi Sztafetowe po miejscach pobytu 5 Pułku7 Ułanów

18.10.2018 16:51
      Kolejne sukcesy naszych lekkoatletów.

Dnia 18 października odbyły się XX biegi sztafetowe po miesjcach pobytu 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Reprezentacja chłopców wywalczyła 4 miejsce, dziewcząt skład A miejsce 2, skład B miejsce 8. Zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy pomyślnego startu.

Międzypowiatowe Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych

16.10.2018 15:02
      4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 13.10 na błoniach nad Narwią odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu miedzypowiatowym. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce ( 1 Myszyniec, 2 Kadzidło, 3 Zaręby). Zawodniczkom gorąco gratulujemy i oczekujemy kolejnych sukcesów. yessmiley

Popularność siatkówki wśród dzieci wzrasta

11.10.2018 17:03
      Dziewczynki uwielbiają zajęcia z piłki siatkowej.

W ramach programu SKS w naszej szkole prowadzone są  zajęcia z piłki siatkowej przez Panią Sylwię Mróz i Panią Małogrzatę Olk dla dziewcząt z klas I-III .Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godzinach 15.30 - 17.00 . Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż te zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Systematycznie uczęszcza na nie powyżej 20 osób. Dzieci  w czasie zajęć mają możliwość usprawniania się, rozwijania swojej motoryki i koordynacji ruchowej oraz uczenia się podstaw techniki z piłki siatkowej. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności siatkarskie zaowucują w przyszłości.

• Biegi przełajowe nie są nam straszne!

10.10.2018 11:14
      Bardzo lubimy sport, czego dowiedliśmy w minioną sobotę 6 października, biorąc udział w Zawodach międzyszkolnych w indywidualnych biegach przełajowych.

W zawodach wystartowało niespełna 30 uczniów naszej szkoły.

Najwyższe lokaty wywalczyli:

Zuzanna Parzych - 3 miejsce r. 2007;

Tomasz Wiśniewski 3 miejsce r. 2004;

Sara Tercjak 2 miejsce r. 2003;

Miłosz Markowski 1 miejsce r.2003.

Gratulujemy!!!

Trzymajmy kciuki w najbliższą sobotę za sztafetę dziewcząt w biegach przełajowych 10x 800m. Uczennice, zajmując 29 września 1 miesce w mieście, awansowały do kolejnego etapu na szczeblu miedzypowiatowym.