Turniej o KURPIOWSKI JANTAR dla klas czwartych w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

26.11.2018 22:42

Debiut naszych młodych siatkarek i siatkarzy

Dnia 21 listopada w SP 2 w Ostrołęce odbył się Turniej w mini piłce siatkowej dla klas czwartych o Kurpiowski Jantar. W turnieju wzięło udział 35 zespołów dziewcząt i 8 zespołów chłopców z różnych szkół

Z naszej szkoły wystartowało 7 drużyn dziewcząt , z czego 3 znalazły się w pierwszej dziesiątce. Tuż za podium, bo na miejscu 4 uplasowała się drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Woźniel, Agnieszka Aleksandrowicz. Miejsce 7 zajęły: Maja Rejmentowska, Magdalena Dzbeńska, natomiast 8 miejsce: Karolina Piskowska; Roksana Anucińska.

W rywalizacji chłopców wzięły udział 4 zespoły z naszej szkoły. Miejsce 3 zajęli:  Aleks Białobrzewski, Piotr Mielnicki, tuż za nimi 4 miejsce: Michał Ciechowicz, Franek Pakieła, na 6 miejscu Igor Rawa, Szymon Ostrowski, na 7 - Mateusz Dudziec, Alan Dziekoński i na  8 -  Patryk Świder, Bartosz Zieliński, Adam Szewczyk, Arek Pojawa.

To pierwszy turniej naszych adeptów piłki siatkowej. Dla niektórych były to niebywałe emocje, które zapewne zapamiętają na długo. Jesteśmy dumni z postawy i wyników osiągniętych na tym turnieju. Życzymy naszym zawodniczkom i zawodnikom dużo wytrwałości w doskonaleniu swoich umiejętności siatkarskich, cierpliwości w kształtowaniu siebie jako sportowca oraz radości z przebywania na boisku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz trenerom Pani Sylwii Mróz oraz Panu Norbertowi Majkowskiemu.

Piłkarze w rozgrywkach międzypowiatowych

19.11.2018 22:30
      O krok od awansu do Mistrzostw Mazowsza w piłce nożnej

Po wywalczeniu mistrzostwa miasta w piłkę nożną, nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować się na zawodach międzypowiatowych. W turnieju, który odbył się w Myszyńcu wzięło udział 6 szkół (SP 5 Ostrołęka, SP Rząśnik, SP 2 Małkinia Górna, SP 2 Maków Mazowiecki, SP 1 Przasnysz oraz SP Myszyniec). Nasi piłkarze w fazie grupowej pokonali Małkinię 4:0 oraz Rząśnik 2:0. W półfinale nie daliśmy żadnych szans drużynie z Myszyńca wygrywając 8:0. W finale przyszedł czas na rewanż z SP w Rząśniku. Mimo przewagi przez cały mecz nie udało się pokonać bramkarza rywali i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Tam niestety lepsi okazali się rywale wygrywając 3:2.

Końcowa klasyfikacja:

1 SP Rząśnik

2  SP 5 Ostrołęka

3 SP Myszyniec

4 SP 2 Maków Mazowiecki

5 SP 1 Przasnysz

6 SP 2 Małkinia Górna

Awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim był bardzo blisko, zabrakło odrobinę szczęścia. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony i godnie reprezentowali naszą szkolę. Gratulujemy!

Skład drużyny: Kacper Niedźwiecki , Piotr Madrak,  Kevin Karwowski, Jan Białobrzeski,  Adam Szklanko, Kacper Stepnowski, Mieszko Grodzki,  Mateusz Białobrzeski .

Nauczyciel prowadzący zespół : Piotr Żebrowski

100 lat Niepodległej

07.11.2018 22:02
      Turniej czwórek siatkarskich

W dniu 07.11.2018 w SP 2 odbył sie turniej czwórek siatkarskich pod hasłem " 100 lat Niepodległej " . W turnieju wzięło udział łącznie 13 zespołów z ostrołęckich szkół. Naszą szkołę reprezentowały dwie czwórki dziewcząt z klas siatkarskich (6b i 5b). Po zaciętej rywalizacji nasze zespoły zajęły 5 i 7 miejsce . Występy obu drużyn należy zaliczyć do udanych a warto zaznaczyć, że dla niektórych był to pierwszy udział w turnieju czwórek . Miejmy nadzieję, iż doświadczenia zdobyte na tym turnieju nie pójdą w las i przełożą się na rozwój swoich umiejętności siatkarskich.
      Dziewczęta wystąpiły w następujących składach :
      Kl.6b : Kornelia Majkowska, Karolina Główczynska, Izabela Kurhan, Agata Szczubełek i Paulina Dajcz .
      Kl.5b: Marta Szlachetka, Oliwia Kowalska , Kamila Śnietka, Paulina Sadłowska i Julia Kwiatkowska.

XX Biegi Sztafetowe po miejscach pobytu 5 Pułku7 Ułanów

18.10.2018 16:51
      Kolejne sukcesy naszych lekkoatletów.

Dnia 18 października odbyły się XX biegi sztafetowe po miesjcach pobytu 5 Pułku Ułanów Zasławskich. Reprezentacja chłopców wywalczyła 4 miejsce, dziewcząt skład A miejsce 2, skład B miejsce 8. Zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy pomyślnego startu.

Międzypowiatowe Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych

16.10.2018 15:02
      4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 13.10 na błoniach nad Narwią odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu miedzypowiatowym. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce ( 1 Myszyniec, 2 Kadzidło, 3 Zaręby). Zawodniczkom gorąco gratulujemy i oczekujemy kolejnych sukcesów. yessmiley