• Happening

• 21.11.2018 09:09
        • W dniu 15.11.2018 r., odbył się w szkole Happening z okazji dnia tolerancji.
        • Walentynki 2018

• 19.03.2018 14:00
        • W dniach 14-16.02.18r. w Naszej szkole wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu pod kierunkiem Pani Agnieszki Świtaj, Pani Izabeli Edyty Dąbrowskiej, Pani Mileny Bakuły oraz przy wsparciu Pani Danuty Srebrnej wykonali ponad 1000 serduszek z sentencjami dotyczącymi miłości. Następnie wręczyli je Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wychowankom oddziałów „O” i uczniom.
        • ZBIÓRKA NA RZECZ PODOPIECZNYCH SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH  ZWIERZĄT „CANIS” W KRUSZEWIE
        • ZBIÓRKA NA RZECZ PODOPIECZNYCH SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT „CANIS” W KRUSZEWIE

• 19.03.2018 13:58
        • Dnia 19.12.17r. opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz III grupy wiekowej  podsumowali akcję pt. „Zbiórka na rzecz podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Canis” w Kruszewie”. Dzięki wspaniałej postawie uczniów naszej szkoły udało nam się zebrać i przekazać pracownikom Schroniska kilkadziesiąt kilogramów karmy oraz akcesoria dla zwierząt. Dziękujemy raz jeszcze Drodzy Uczniowie za okazane serce podopiecznym Schroniska!
        • AKCJA „ZBIÓRKA NAKRĘTEK NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ”

• 19.03.2018 13:57
        • Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu i II grupy wiekowej podsumowali akcję „Zbiórka nakrętek na rzecz osób z niepełnosprawnością”.  W tym roku zaangażowanie młodzieży było ogromne. Zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów nakrętek! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zachcieli wesprzeć to przedsięwzięcie!

Koordynatorzy:
          Pani E. Nisiobędzka i Pani D. Jarnutowska, Pani Izabela E. Dąbrowska, Pani A. Świtaj, Pani M. Bakuła i Pani D. Srebrna

• Akcja "Bank Żywności SOS" 2017

• 19.03.2018 13:56
        • Dziesiąty raz w Ostrołęce prowadzona była Świąteczna Zbiórka Żywności. W kilkunastu sklepach na terenie miasta i powiatu ustawione były kosze, przy których stali wolontariusze. Każdy z nas mógł kupić produkt i pomóc najbardziej potrzebującym. Akcja trwała od 01.12.17r. do 03.12.17r.