• Marzycielska Poczta

• 19.03.2018 13:54
        • Uczennice kl. IV C działające w Szkolnym Kole Wolontariatu postanowiły zrobić świąteczną niespodziankę dzieciom, które na co dzień zmagają się z różnymi chorobami i wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”.
        • Dzień Życzliwości (21.11.2017)

• 19.03.2018 13:53
        • We wtorek, 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji uczennice działające w Szkolnym Kole Wolontariatu postanowiły umilić dzień wszystkim uczniom i pracownikom szkoły. Podczas przerwy każdy mógł poczęstować się małym, słodkim upominkiem,  do którego dołączone było miłe słowo. Ponadto każdy mógł zamieścić na „drzewku życzliwości” pozdrowienia, komplementy, życzenia skierowane do swoich kolegów,  koleżanek lub nauczycieli.
        • POMÓŻ INNYM ZOSTAJĄC WOLONTARIUSZEM

• 19.03.2018 13:52
        • MOPR w Ostrołęce wyróżnił uczniów naszej szkoły, tj. Zuzannę Perzan (IIId), Szymona Jakubiaka (kl. IIIc) orazDaniela Wołosza (IIf), dostrzegając po raz kolejny ich zaangażowanie w realizację działań wolontarystycznych na rzecz środowiska lokalnego, zaproszeniem na wystawę fotograficzną pod hasłem „Pomóż innym zostając wolontariuszem”, która odbędzie się dn. 01.12.17r. w Ostrołęckim Centrum Kultury. Drodzy Wolontariusze, gratulujemy Wam kolejnego wyróżnienia!

Opiekunowie SZKW

• Andrzejki 2017

• 19.03.2018 13:51
        • Dnia 30.11.17r. pod kierunkiem opiekunów SZKW, Pani Agnieszki Świtaj i Pani Izabeli E. Dąbrowskiej, uczennice oddziału IIi, tj. Zuzanna Kowalska, Maria Biskup, Jagoda Pliszka, Zuzanna Stefańska i Maria Szczepanekprzygotowały i przeprowadziły wróżby andrzejkowe dla całej społeczności szkoły. Dziewczęta w przebraniu Cyganek wróżyły m.in. z serca imion, zawodów, magicznych jabłuszek, kubeczków. Wróżbom towarzyszyła muzyka i słodkości. Dziękujemy wolontariuszkom SZKW za zaangażowanie i zachęcenie do wspólnej zabawy uczniów naszej szkoły.