• Cała Polska czyta dzieciom (28.03.2018)

• 04.04.2018 10:16
        • Dnia 28.03.18. pod kierunkiem Pani Izabeli Edyty Dąbrowskiej, opiekuna SZKW w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce, wolontariuszki z klasy IIc, tj. Natalia Drabot, Natalia Orłowska, Kasia Szmigiel oraz z klasy IIi: Marysia Biskup, Zuzia Ciskowska, Gabrysia Gut przeprowadziły w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zajęcia w grupie 4 i 5 – latków w Przedszkolu Miejskim nr 7 „Tęczowa Kraina” w Ostrołęce
        • KONFERENCJA NAUKOWA „Narkotyki, dopalcze – nie tędy droga!”

• 19.03.2018 13:47
        • Dnia 28.11.17r. Specjaliści naszej szkoły (logopeda, psycholog, pedagodzy) uczestniczyli w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury w Konferencji Naukowej pt. "Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga". W wydarzeniu udział wzięły m.in. Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej oraz Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty.
        • KONFRENCJA  „Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły”
        • KONFRENCJA „Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły”

• 19.03.2018 13:46
        • Dnia 10.10.17r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce Pani Izabela Edyta Dąbrowska przedstawiła referat pt. „Działania edukacyjne pedagoga szkolnego wpisujące się w konglomerat wychowawczej funkcji szkoły”. Podzieliła się ona z uczestnikami spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizacji zadań edukacyjnych pedagoga szkolnego wzmacniających wychowawczą rolę szkoły, promując jednocześnie Naszą placówkę w środowisku lokalnym.
        • Cała Polska Czyta Dzieciom 2017

• 19.03.2018 13:45
        • Dnia 26.04.2017r. wolontariuszki: Julia Zglejszewska, Sonia Skrzypczak, Karolina Krzyna z klasy I c, Joanna Polak z klasy I dwraz z opiekunem SZKW, Panią Agnieszką Świtaj wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Ostrołęce.