• ZAJĘCIA Z DORADZTWA ZAWODOWEGO W KLASACH 8

• 26.11.2018 14:38
        • W roku szkolnym 2018/2019 Pani Izabela E. Dąbrowska (doradca zawodowy) zrealizowała w klasach: 8a, 8b i 8c zajęcia z doradztwa zawodowego w wymiarze 10 godz. dla każdego oddziału.

• ZAJĘCIA Z ZAKRESU DORADZTWA ZAWODOWEGO  W ODDZIAŁACH 7A,7B,7C
        • ZAJĘCIA Z ZAKRESU DORADZTWA ZAWODOWEGO W ODDZIAŁACH 7A,7B,7C

• 11.04.2018 08:36
        • W II okresie, w roku szkolnym 2017/2018, Pani Izabela E. Dąbrowska przeprowadziła w oddziałach 7a, 7b, 7c zajęcia warsztatowe (problemowe, aktywizujące młodzież), wzbogacone filmami edukacyjnymi z zakresu doradztwa zawodowego. Były one poświęcone nabywaniu umiejętności współpracy w grupie, rozwiązywaniu konfliktów. Uczniowie poznali zagadnienia związane z planowaniem i zarządzaniem swoją karierą edukacyjno – zawodową, a także specyfikę i kwalifikacje w zakresie omawianych grup zawodów. Młodzież projektowała również  t-shirty dla „człowieka sukcesu”. Zajęcia zostały podsumowane ankietą ewaluacyjną wypełnioną przez uczniów.