• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ZAWÓD MOICH MARZEŃ”

• 21.03.2018 08:22
      • Dnia 19.03.18r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce odbył się finał pierwszej edycji Międzyszkolnego Konkursu pt. "Zawód moich marzeń".
      • W konkursie wzięli udział uczniowie z Ostrołęki, Nowej Wsi, Wąsewa, Chorzel, Różana, Baranowa, Młynarzy, Zawad i Szelkowa, tj. ponad 70. uczestników. Mieli oni za zadanie przedstawić zawód swoich marzeń w jednej z czterech kategorii: plakat, prezentacja multimedialna, praca fotograficzna i ulotka reklamowa. Prace miały się skupiać wokół kierunków kształcenia, jakie ma w swojej ofercie ZSZ nr 1 w Ostrołęce: technik elektronik, technik elektryk, technik geodeta, technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektryk czy technik transportu drogowego.

Gośćmi specjalnymi na gali finałowej konkursu byli przedstawiciele lokalnego samorządu oraz miejscowych firm, które dodatkowo zaprezentowały się uczniom - możliwe, iż przyszłym pracownikom.

• Wróć do listy artykułów