• TARGI EDUKACYJNE 2018

• 21.03.2018 08:24
      • Dnia 20.03.18r. w godz. 9.00 – 13.00 doradca zawodowy Naszej szkoły, tj. Pani Izabela Edyta Dąbrowska reprezentowała Zespół Doradców Zawodowych Urzędu Miasta Ostrołęki, który przygotował stoisko prezentujące uczniom 3. klas gimnazjalnych innowacyjną publikację z zakresu doradztwa zawodowego pt. „Wybierz szkołę zawodową. Pomożemy Tobie trafić do celu! Nawigator wspomagający uczniów w wyborze szkoły – zawodu w Mieście Ostrołęka na rok szkolny 2018/2019”.
      • Jego celem jest wsparcie młodzieży w procesie wyboru szkoły i kierunku kształcenia, a także planowania kariery edukacyjno - zawodowej. Stoisko cieszyło się zainteresowaniem uczniów, dyrektorów, pedagogów i wychowawców, zarówno szkół ostrołęckich, jak i powiatowych (Nowa Wieś, Troszyn, Myszyniec, Goworowo, Lipniki, Baranowo, Zawady).

Organizatorami XVI edycji Prezentacji Edukacyjnych byli: Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce oraz Wojewódzki Urząd Pracy - filia w Ostrołęce. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Miasta Ostrołęki, Delegatura Kuratorium Oświaty w Ostrołęce, Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce. Partner: Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

Przewodnicząca Zespołu Doradców Zawodowych

Izabela E. Dąbrowska