• Kartki świąteczne klasy 2b

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kartki świąteczne klasy 2b.

     Grudzień już za nami. Dla wielu to jeden z piękniejszych miesięcy w roku. Magiczna  atmosfera zbliżających się Świąt udziela się chyba każdemu. Uczniowie klasy II d postanowili umilić okres oczekiwania podopiecznym „Marzycielskiej Poczty”.  Uczniowie z dużym zaciekawieniem  oglądali zdjęcia i czytali historie dzieci: Nikoli, Michała i Mateusza, aby później zabrać się do pracy i zrobić dla nich samodzielnie kartki świąteczne. W wykonanie każdej kartki dzieci włożyły całe swoje serduszka. Starały się aby były one piękne i  zawierały element, który jest związany z zainteresowaniami adresata. W każdej kartce znalazły się również samodzielnie napisane życzenia świąteczne. Mamy nadzieję, że na twarzach obdarowanych dzieci pojawił się uśmiech. Dla nas była to ogromna przyjemność. 

    • Rozdawaliśmy pierniki za uśmiech :)

    • Przedświąteczne obdarowywanie mieszkańców Ostrołęki to już tradycja naszej szkoły. W tym roku nie zawiedliśmy ostrołęczan i samych siebie.

     20 grudnia 2019 roku przed południem wyruszyliśmy na ulice naszego miasta, by zanieść ludziom przedświąteczną radość i podzielić się darem naszych serc.

     Piernikowe szaleństwo ogarnęło wszystkich. Starsi i młodsi uczniowie przez trzy ostatnie tygodnie wypiekali korzenne pyszności w domach i przynosili je do szkoły. Tu, pod okiem nauczycieli, dekorowali je, pakowali i przygotowywali na dzisiejszy dzień. W tegorocznych przygotowaniach uczestniczyli także absolwenci naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 1, którzy poświęcili swój czas, aby być z nami.

     Przygotowaniom do dzisiejszej akcji towarzyszyła radość i poczucie, że uczestniczymy w czymś ważnym i wartościowym. Przecież dajemy ludziom to, co najlepsze - serce, czas i uśmiech.

     W piątkowe przedpołudnie na ulice Ostrołęki wymaszerowało 543 uczniów (pod opieką nauczycieli i rodziców). Rozdali wspólnie ponad 18 000 barwnych pierników. Jedyną zapłatą za dar serca był uśmiech.

      

     Cieszymy się, że mogliśmy dać ostrołęczanom tak wiele radości.

     Dziękujemy za ciepłe słowa, życzenia i radość, jaką otrzymaliśmy w zamian.

     Do zobaczenia za rok :)