• Zwrot wypożyczonych książek
    • Zwrot wypożyczonych książek

    • Uwaga uczniowie!

      

     Prosimy o zwrot

     wypożyczonych książek

     ( z wyjątkiem podręczników)

     do biblioteki szkolnej

     do dnia 4 czerwca 2019r.

      

     Zwrot podręczników odbywać się będzie

     w dniach 5-17 czerwca 2019 r. wg ustalonego terminarza

     w obecności wychowawcy klasy.

    • Ogródek na parapecie (2019)

    • Uczniowie klasy I A założyli ogródek na parapecie okna w klasie. Przez trzy miesiące pielęgnowali roślinki. Wyrosły z nich piękne kwiaty.

    • Jesteśmy wicemistrzami Mazowsza w piłce siatkowej

    • Nasi ze srebrem na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej !!!!

     Brawo👏 brawo 👏 brawo👏...  G R A T U L A C J E

     Jesteśmy wicemistrzami Mazowsza 💪👌👍

     W dniach 25 i 26 maja odbyły się  Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, z których wróciliśmy ze srebrem. W grupie pokonaliśmy zespoły ze Słupna, Wołomina i Radomia po 2:0. W półfinale - spotkaliśmy się z Siedlcami. Był to prawdziwy dreszczowiec, zwycięski dla nas dreszczowiec, pokonaiśmy Siedlce 2:1, dzięki czemu stanęliśmy do walki o złoto z Warszawą. Pierwszego seta wygraliśmy, ale następny set należał do przeciwnika. W tie breaku lepszy okazał się również przeciwnik. Swoją zagrywką w drugim i trzecim secie uniemożliwili nam wyprowadzenie dobrych akcji, na siatce byli nieco lepsi. 

     Srebro na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej to duży sukces. Być wicemistrzem na Mazowszu to powód do dumy. Dziękujęmy Wam chłopcy za ogrom emocji, za ten sukces, za waszą radość przebywania na boisku, jesteście wyjątkowi, jesteście wielcy!!!! Brawa dla trenera Renisława Dmochowskiego, wiemy jak wiele pracy i czasu poświęcił swojemu zespołowi. Jesteśmy dumni!!!! 😊🏆👌

     Dziękujęmy kibicom - Rodzicom za doping, za obecność za wsparcie! 😊

     Klasyfikacja końcowa:

     1. SP 388 Warszawa

     2. SP 5 Ostrołęka

     3. SP5 Wołomin

     4. SP 1 Siedlce

     5. SP Międzyborów

     6. SP 34 Radom 

     7. SP 1 Mława

     8. SP Słupno

     Skład naszej srebrnej drużyny: Aleksander Szewczyk-kapitan, Filip Kułas, Kacper Brzostek, Jakub Dmochowski, Filip Dudziec, Maksymilian Murawski, Patryk Laszkowski, Adrian Dobkowski, Szymon Majkowski, Marcin Sadowski, Bartosz Pawełek, Maciej Kułas. Gratulacje chłopcy 😁👍

   • Rekrutacja 2019/2020 do klas I i 0.
    • Rekrutacja 2019/2020 do klas I i 0.

    • Rodziców kandydatów na uczniów klas I i 0, na rok szkolny 2019/2010, biorących udział w rekrucaji uzupełniającej prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły w dniach 27-28.05.2019 r. 29 maja ogłoszona będzie lista uczniów przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.