• Wiglia klasowa 2b (19.12.2019 r.)

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wiglia klasowa 2b (19.12.2019 r.).

      19 grudnia 2019 roku, uczniowie klasy II B obchodzili klasową Wigilię. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie najserdeczniejsze życzenia. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi przez naszych rodziców.  Oby ten nadchodzący rok był pełen radości i satysfakcji z coraz to nowych umiejętności 😙

    • Wspólne kolędowanie z rodzicami w grupie 0c (18.12.2019 r.)

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wspólne kolędowanie z rodzicami w grupie 0c (18.12.2019 r.).

     Wspólne kolędowanie z rodzicami w grupie OC. 🎄 🎶 

      

     W środę 18.12.2019r dzieci z grupy 0c 🦔 wraz z rodzicami zebrały się na spotkaniu z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, aby wspólnie pośpiewać kolędy i podzielić się opłatkiem.

     I. Kośnik 

    • "Betlejem jest w Tobie" - Koncert Świąteczny w naszej szkole

    • Poniedziałkowe popołudnie 16 grudnia 2019 roku spędzliśmy wspólnie na kolędowaniu. To spotkanie w rodzinnej atmosferze wprowadziło nas w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Przez kilkadziesiąt minut każdy z nas miał szansę znaleźć się bliżej Betlejem i uczestniczyć w magii narodzenia Jezusa.

     Przygotowaliśmy piękny koncert, by wspólnie z naszymi nauczycielami i rodzinami kolędować i przygotować się do świąt. Było lirycznie, nostalgicznie i wzruszająco. W świątecznie udekorowanej sali zabrzmiały tradycyjne kolędy, pastorałki oraz współczesne (w tym również anglojęzyczne) utwory.

     Koncertowi towarzyszył kiermasz pysznych ciast i ozdób świątecznych, które wykonywali uczniowie wraz z rodzicami. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup strojów dla chóru szkolnego.

      

     Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten czas.

     Życzymy ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele szczęścia w 2020 roku.

    • Wizyta grupy 0c w Muzeum Kultury Kurpiowskiej (13.12.2019 r.)

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wizyta grupy 0c w Muzeum Kultury Kurpiowskiej (13.12.2019 r.).

     Muzeum Kultury Kurpiowskiej. 

     W dzisiejszym dniu 13.12.2019r grupa 0c -Jeżyki 🦔 wzięła udział w warsztatach etnograficznych pt. Boże Narodzenie na Kurpiach ". Podczas spotkania dowiedziały się jak dawniej wyglądały przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Wykonały kartki świąteczne oraz świat z opłatka. W świątecznym nastroju wróciliśmy do szkoły.