• Wiglia klasowa 2b (19.12.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wiglia klasowa 2b (19.12.2019 r.).

19 grudnia 2019 roku, uczniowie klasy II B obchodzili klasową Wigilię. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie najserdeczniejsze życzenia. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi przez naszych rodziców.  Oby ten nadchodzący rok był pełen radości i satysfakcji z coraz to nowych umiejętności 😙

• Wspólne kolędowanie z rodzicami w grupie 0c (18.12.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wspólne kolędowanie z rodzicami w grupie 0c (18.12.2019 r.).

Wspólne kolędowanie z rodzicami w grupie OC. 🎄 🎶

W środę 18.12.2019r dzieci z grupy 0c 🦔 wraz z rodzicami zebrały się na spotkaniu z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, aby wspólnie pośpiewać kolędy i podzielić się opłatkiem.

I. Kośnik

• "Betlejem jest w Tobie" - Koncert Świąteczny w naszej szkole

• Poniedziałkowe popołudnie 16 grudnia 2019 roku spędzliśmy wspólnie na kolędowaniu. To spotkanie w rodzinnej atmosferze wprowadziło nas w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Przez kilkadziesiąt minut każdy z nas miał szansę znaleźć się bliżej Betlejem i uczestniczyć w magii narodzenia Jezusa.

Przygotowaliśmy piękny koncert, by wspólnie z naszymi nauczycielami i rodzinami kolędować i przygotować się do świąt. Było lirycznie, nostalgicznie i wzruszająco. W świątecznie udekorowanej sali zabrzmiały tradycyjne kolędy, pastorałki oraz współczesne (w tym również anglojęzyczne) utwory.

Koncertowi towarzyszył kiermasz pysznych ciast i ozdób świątecznych, które wykonywali uczniowie wraz z rodzicami. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup strojów dla chóru szkolnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten czas.

Życzymy ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele szczęścia w 2020 roku.

• Wizyta grupy 0c w Muzeum Kultury Kurpiowskiej (13.12.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wizyta grupy 0c w Muzeum Kultury Kurpiowskiej (13.12.2019 r.).

Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

W dzisiejszym dniu 13.12.2019r grupa 0c -Jeżyki 🦔 wzięła udział w warsztatach etnograficznych pt. Boże Narodzenie na Kurpiach ". Podczas spotkania dowiedziały się jak dawniej wyglądały przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Wykonały kartki świąteczne oraz świat z opłatka. W świątecznym nastroju wróciliśmy do szkoły.