• Lekcja otwarta w grupie 0c (12.12.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Lekcja otwarta w grupie 0c (12.12.2019 r.).

W czwartkowe popołudnie tj 12.12.2019 w grupie OC - Jeżyki odbyła się lekcja otwarta pt. "Zimowe Święta". W spotkaniu wzięły udział : wice dyrektor p. Dorota Bastek, doradca metodyczny p. Joanna Duszak oraz nauczyciele.

Zajęcia prowadziła p. Iwona Kośnik, wychowawca grupy.

Głównym celem lekcji było rozwijanie kreatywności u dzieci.

Podsumowaniem lekcji była wystawa prac - choinek.

I. Kośnik

• Wycieczka klas 2c i 2d (06.12.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka klas 2c i 2d (06.12.2019 r.).

WYPRAWA KLAS II C I II D DO PRZYSTANI ŚW. MIKOŁAJA W PIĘKNEJ GÓRZE W piątek – 6 grudnia 2019 r. uczniowie z klasy IIc i II d wybrali się na wycieczkę do Przystani Św. Mikołaja, w której czekało na nich mnóstwo atrakcji. W programie było m.in. gwiezdne igloo, warsztat Elfa Pracusia, świąteczna fabryka słodkości, treningowy tor reniferów, elfi teatr, poczta Elfa Podróżnika, plac zabaw im. Rudolfa Czerwononosego, świąteczny kiermasz oraz najważniejszy punkt – spotkanie ze Świętym Mikołajem! Wyprawa dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliła poczuć świąteczną aurę.

• Podsumowanie akcji List do Świętego Mikołaja (11.12.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Podsumowanie akcji List do Świętego Mikołaja (11.12.2019 r.).

Podsumowanie akcji "List do Świętego Mikołaja" współorganizowanej z Towarzysztem Przyjaciół Dzieci.

Dziękujemy TPD, Mikołajowi i AGAMA Team. Wszystkie dzieci były szczęśliwe i zadowolone z wręczonych prezentów.