• Kreatywne fotografie w świetlicy (09.12.2019 r.)

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kreatywne fotografie w świetlicy (09.12.2019 r.).

     09.12.2019r., w naszej świetlicy odbyły się zajęcia otwarte (warsztatowe) pt.:,,Robimy zdjęcia”. Uczniowie zapoznali się z podstawami fotografowania. Wykonywali samodzielnie kreatywne fotografie oraz pozowali do portretów zgodnie z poznanymi zasadami. W sesji zdjęciowej uczestniczyli uczniowie, zaproszeni rodzice oraz nauczyciele. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć😊 W.D.,J.T.

    • Mikołajki w klasie 2b (06.12.2019 r.)

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki w klasie 2b (06.12.2019 r.).

     Mikołajki to dzień długo oczekiwany przez każde dziecko. Gdy rozległy się dzwonki i pukanie do drzwi na twarzach uczniów klasy II B widać było olbrzymia radość. Otrzymane prezenty bardzo nas ucieszyły. Dziękujemy Święty Mikołaju 😆

    • Mikołajki w Hali Targowej Feniks (07.12.2019 r.)

    • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki w Hali Targowej Feniks (07.12.2019 r.).

      

     W sobotę 07.12. 2019r z okazji Mikołajek nasza grupa taneczna "Iskierki"✨z oddziału przedszkolnego 0c oraz klasy 3c zaprezentowała występ taneczny przed specjalnym gościem - Mikołajem 🎅.

     Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

      

     I. Kośnik 

    • Poetyckie mikołajki w szkolnej bibliotece (06.12.2019)

    • „Poetyckie mikołajki” w szkolnej bibliotece

     6 grudnia  w szkolnej bibliotece odbyły się „Poetyckie mikołajki”.

     Tego dnia uczniowie klasy 6c oraz 7a mieli okazję spotkać się z dr. hab. Karolem Samselem, poetą, filozofem i  literaturoznawcą. Gość przybliżył im sylwetkę znanego ostrołęczanina Wiktora Gomulickiego. Przedstawił go jako prozaika, poetę, bibliofila, kolekcjonera oraz fotografa, który

     z pasją kronikarza uwieczniał na zdjęciach Warszawę. Czytając wybrane wiersze autora zachęcał

     do lektury nie tylko prozy, ale także poezji Gomulickiego. Pan Karol Samsel zaprosił zgromadzoną młodzież  do udziału w warsztatach poetyckich odbywających się cyklicznie w Klubie przy Studziennej.