• Przed nami XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia

• ZAPRASZAMY!!!

Drodzy uczniowie, rodzice i sympatycy naszej szkoły oraz kibice siatkówki....

Już niebawem bo 10-12 maja odbędzie się jeden z najbardziej cenionych w Polsce turniejów piłki siatkowej chłopców w kategorii Młodzika ku czci naszego Wychowanka, ucznia i zawodnika Arka Gołasia, a mianowicie 🏆-  XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia 🏆. To wyjątkowe święto siatkówki w naszym mieście, w którym ponad 300 zawodników z całej Polski będzie rywalizować ze sobą w hali im. Arkadiusza Gołasia oraz w sali SP 5 w Ostrołęce. Przez trzy dni będzie rozegranych 84 meczów, udział potwierdziło 24 zespoły ze znanych klubów w Polsce. Będzie się działo 😊

Z A P R A S Z A M Y !!!

Memoriał Arkadiusza Gołasia odbywa się od 2006 i na przestrzeni lat stał się jednym z najważniejszych i największych turniejów na terenie Polski. Corocznie w Memoriale Arkadiusza Gołasia bierze udział kilkuset zawodników z klubów siatkarskich z całej Polski. W ubiegłym roku startowały 24 zespoły. W finale Metro Warszawa pokonało Koronę Bełchatów, a w meczu o III miejsce drużyna Resovii Rzeszów wygrała z Kadrą woj. lubelskiego.

ORGANIZATORAMI TURNIEJU SĄ:

SP 5 w Ostrołęce

UKS OLIMP Ostrołęka

Miasto Ostrołęka

Urząd Marszałkowski województwa mazowieckiego

Firma Remontowo Budowlana Pyrys-Bud Ostrołęka

Z A P R A S Z A M Y

• INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

• Przypominamy, że zaplanowany 02.05.2019r.(czwartek), zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego, jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. Ten dzień będzie odpracowany 25.05. 2019r.

• List Dyrektora SP nr 5

• Szanowni Państwo!

W związku z zawieszeniem strajku nauczycieli z dniem 27. 04. 2019r. informujemy, że w poniedziałek 29 kwietnia w szkole odbywać się będą zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze według obowiązującego planu.

Od tego dnia uczniowie mogą już korzystać ze stołówki szkolnej.

Karty obiadowe na miesiąc maj 2019r. będą sprzedawane w dniach:

29.04.2019r. w godz. 7.30- 14.30,
          30.04.2019r. w godz. 7.30 -14.00,
          06.05.2019r. w godz. 9.30 -14.00.

Koszt karty obiadowej na pełny obiad dla ucznia wynosi 70,00 zł

Koszt karty obiadowej na II danie dla ucznia wynosi 50,00 zł

Koszt karty na zupę dla ucznia wynosi 20,00 zł.

Karty obiadowe będą sprzedawane tylko w wymienionych dniach!

Obiady, które nie zostały wydane ze względu na strajk, będą odliczane w miesiącu maju, wymagany zwrot kartek obiadowych (5dni).

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 25 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  26 kwietnia 2019r.

W tym dniu nie odbędą się zatem zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia dzieciom jedynie opiekę świetlicową w godz. 7.00 – 17.00. Uczniowie przebywający w placówce mogą skorzystać z ciepłego posiłku ( zupy ). Koszt za posiłki zaplanowane na miesiąc kwiecień (które nie zostały wydane ze względu na strajk) szkoła zrekompensuje w maju - wymagany zwrot kartek obiadowych.

O sytuacji w szkole  będę informowała Państwa codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Z wyrazami szacunku,

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 24 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  25 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 prawdopodobnie  będzie nadal trwał strajk nauczycieli.

W tym dniu nie odbędą się zatem zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia dzieciom jedynie opiekę świetlicową w godz. 7.00 – 17.00. Uczniowie przebywający tego dnia na świetlicy szkolnej mogą skorzystać z ciepłego posiłku ( zupy ). Koszt za posiłki zaplanowane na miesiąc kwiecień (które nie zostały wydane ze względu na strajk) szkoła zrekompensuje w maju - wymagany zwrot kartek obiadowych.

Z wyrazami szacunku,

Jolanta Gawarkiewicz