• Akcja „PIERNIKI ZA UŚMIECH”

• 7. edycja „ Czym skorupka za młodu...”

W tym roku uczniowie naszej szkoły już po raz siódmy przygotowują niespodziankę dla mieszkańców
          Ostrołęki, którym w niecodzienny sposób chcą złożyć najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świat
          Bożego Narodzenia.
          Harmonogram działań:
           2-4 grudnia - przyniesienie upieczonych pierników
           3-5 grudnia - wiązanie pierników (nauczyciele języków obcych z uczniami
          z klas 4-7)
           9-12 grudnia - dekorowanie pierników razem z rodzicami po lekcjach albo
          podczas lekcji przez klasy 0- 3
           10-12 grudnia - dekorowanie pierników w stołówce szkolnej przez klasy 4-8
           13-18 grudnia- pakowanie
           20 grudnia - finał akcji ok. 11.00- 11.15
          Zachęcamy wszystkich wychowawców i nie tylko ))do włączenia się do naszej akcji
          Koordynatorzy akcji
          Zespół języków obcych

• Robiliśmy biżuterię (28.11.2019 r.)

• W czwartkowe popołudnie 28 listopada, nasi uczniowie ze świetlicy wybrali się do Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Zwiedzili wystawę z biżuterią średniowieczną, a później sami robili biżuterię ‼ 😊 J.T, W.D.

• Mam swoje prawa, ale i obowiązki (26.11.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mam swoje prawa, ale i obowiązki (26.11.2019 r.).

Mam swoje prawa, ale i obowiązki😊

27.11.2019r., w świetlicy zagościła Rzecznik Praw Dziecka z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci p. Krystyna Samsel. Uczniowie dowiedzieli się czym zajmuje się Rzecznik Praw Dziecka. Przypomnieli sobie o swoich prawach i obowiązkach stawianych w codziennym życiu. Na koniec wykonali ciekawe prace plastyczne😊. J.T,.W.D.

• "Świąteczny Bałwanek"

• Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym Konkurise "Świąteczny bławanek". Konkurs przeznaczony jest dla klas 0-III. Polega na wykonaniu bałwanka z dowolnych materiaów. Wysokość - 30 do 35 cm. Prace przynosimy do p. Małgorzaty Kruczyk lub wytchowawców klas. Termin do 12.12.2019 r.

Organizator konkursu
          Małgorzata Kruczyk

• "Piernik za uśmiech"...

• Dziś, 2 grudnia 2019 roku, rozpoczęliśmy przedświąteczną akcję „Pierniki za uśmiech”. Przynosimy do szkoły upieczone w domach pierniki, które wspólnie dekorujemy i pakujemy Chcemy nimi obdarować mieszkańców Ostrołęki przed świętami Bożego Narodzenia. Wyruszamy na ulice naszego miasta 20 grudnia 2019 roku.

Już wkrótce wręczymy - uśmiechającym się ostrołęczanom - aromatyczne pierniki. Niecodziennemu upominkowi towarzyszyć będą serdeczne życzenia zdrowych, wesołych, spokojnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń i postanowień noworocznych.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy ludzie starają się być dla siebie życzliwsi, bardziej serdeczni i przyjaźnie nastawieni. Wszędzie wokół panuje atmosfera wyczekiwania i wielu z nas udziela się ujmujący czar świątecznej krzątaniny.

Sercem każdego domu staje się kuchnia, która wabi amatorów łakoci aromatem cynamonu, wanilii i przypraw korzennych. Aż wreszcie nadchodzi Wigilia. Łamiący się opłatek gasi wszelkie spory, dźwięk cichej kolędy koi serca a zapach świątecznego drzewka przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. To wszystko wkrótce znów przed nami.

Zdjęcia z archiwum szkoły :)