• List Dyrektora SP nr 5

• Szanowni Państwo!

W związku z zawieszeniem strajku nauczycieli z dniem 27. 04. 2019r. informujemy, że w poniedziałek 29 kwietnia w szkole odbywać się będą zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze według obowiązującego planu.

Od tego dnia uczniowie mogą już korzystać ze stołówki szkolnej.

Karty obiadowe na miesiąc maj 2019r. będą sprzedawane w dniach:

29.04.2019r. w godz. 7.30- 14.30,
          30.04.2019r. w godz. 7.30 -14.00,
          06.05.2019r. w godz. 9.30 -14.00.

Koszt karty obiadowej na pełny obiad dla ucznia wynosi 70,00 zł

Koszt karty obiadowej na II danie dla ucznia wynosi 50,00 zł

Koszt karty na zupę dla ucznia wynosi 20,00 zł.

Karty obiadowe będą sprzedawane tylko w wymienionych dniach!

Obiady, które nie zostały wydane ze względu na strajk, będą odliczane w miesiącu maju, wymagany zwrot kartek obiadowych (5dni).

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 25 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  26 kwietnia 2019r.

W tym dniu nie odbędą się zatem zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia dzieciom jedynie opiekę świetlicową w godz. 7.00 – 17.00. Uczniowie przebywający w placówce mogą skorzystać z ciepłego posiłku ( zupy ). Koszt za posiłki zaplanowane na miesiąc kwiecień (które nie zostały wydane ze względu na strajk) szkoła zrekompensuje w maju - wymagany zwrot kartek obiadowych.

O sytuacji w szkole  będę informowała Państwa codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 24 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  25 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 prawdopodobnie  będzie nadal trwał strajk nauczycieli.

W tym dniu nie odbędą się zatem zajęcia dydaktyczne. Szkoła zapewnia dzieciom jedynie opiekę świetlicową w godz. 7.00 – 17.00. Uczniowie przebywający tego dnia na świetlicy szkolnej mogą skorzystać z ciepłego posiłku ( zupy ). Koszt za posiłki zaplanowane na miesiąc kwiecień (które nie zostały wydane ze względu na strajk) szkoła zrekompensuje w maju - wymagany zwrot kartek obiadowych.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 23 kwietnia 2019r.

• Szanowni Państwo,

Ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w dniu  24 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 prawdopodobnie  będzie nadal trwał strajk nauczycieli.