• Nabór do klasy sportowej o profilu piłki siatkowej

• Zapraszamy na testy sprawnściowe do klasy IV sportowej o profilu piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce ul. Hallera 12. Testy odbędą się na obiektach sportowych - wejście od strony boiska "Orlik".

Termin:

Dziewczęta i chłopcy - 24.06.2020 (środa), godzina 16:30 - 18:30

Karta_zgloszenia_kl_IV.pdf

Wniosek_kl_IV.pdf

• Pomoc dla Błażeja!

• Pomagamy! Jak możemy! Udostępniajcie i oddawajcie krew dla Błażeja! On potrzebuje teraz naszej pomocy! Trzymamy kciuki! Błażej - jesteśmy z tobą! Trzymaj się!Możecie oddać krew? Możecie zarejestrować się w DKMS? ZRÓBCIE TO TERAZ!DZIĘKUJEMY!

• UWAGA!!! EGZAMIN ÓSMOKLASISTÓW 16 - 18.06.2020r.

• Organizacja__EGZAMINU__OSMOKLASISTY_czerwiec.pdf

PROCEDURY__EGZAMIN_E8.pdf

Szanowni Państwo.Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce przesyła informacje dotyczące procedur bezpieczeństwa,organizowania i przeprowadzanie egzaminu ósmoklasistów w czerwcu 2020r. Te dokumenty zostały także zamieszczone w e- dzienniku.

Prosimy serdecznie o zapoznanie się z nimi i zwrócenie uwagi na godzinę przyjścia do szkoły uczniów i godzinę rozpoczynania egzaminu !!!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt ze szkołą.Pozdrawiamy - Dyrekcja szkoły SP5 Ostrołęka.