• „Mój ulubiony książkowy bohater” – konkurs plastyczny dla klas pierwszych rozstrzygnięty.

• Drodzy uczniowie, dziękujemy za liczny udział w konkursie i gratulujemy autorom wyróżnionych prac. Dzieła można oglądać w holu przy bibliotece. Zapraszamy!

• Przydział sal na spotkanie z wychowawcą klasy

• 06.02.2020 r. (czwartek)

Wywiadowka_6_02_2020.pdf

UWAGA spotkanie z wychowawcą oddział "0"a odbędzie się po feriach.

UWAGA spotkanie z wychowawcą klasy 3a odbędzie się w innym terminie.

• Poznajemy zawody : WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO W GRUPIE 0 C 🦔

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie z ratownikiem medyczym 31.01.2010.

W czwartkowe południe w grupie 0 c 🦔 gościliśmy ratownika medycznego p. Monikę Witkowską- prywatnie mamę Tosi z naszej grupy. Dzieci miały okazję obejrzeć strój ratownika, sprzęt medyczny i wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Następnie z wielką uwagą przyglądały się jak pani ratownik demonstrowała sztuczne oddychanie i masaż serca na fantomie o imieniu Ania. Podczas tego spotkania nauczyliśmy się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia.

Dziękujemy pani Monice za poświęcony czas.

To była dla nas wszystkich bardzo cenna lekcja.

I. Kośnik