• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW (15.04.2019 R.)

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniach egzaminu ósmoklasisty (16, 17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE OD NAUKI!!!

16.04.2019 r. (wtorek) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.

WAŻNA INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 16 i 17 kwietnia 2019r. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8:10, egzamin rozpoczyna się o godzinie 9:00. Przypominamy o dowodzie tożsamości (np. legitymacji szkolnej).

O sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki, a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będę informowała Państwa jak dotychczas codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 12 kwietnia 2019r.

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniach egzaminu ósmoklasisty ( 15,16, 17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE OD NAUKI!!!

15.04.2019 r. (poniedziałek) zapewniamy tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-15:00.

WAŻNA INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 15,16 i 17 kwietnia 2019r. Uczniowie przychodzą do szkoły o godzinie 8:10, egzamin rozpoczyna się o godzinie 9:00. Przypominamy o dowodzie tożsamości (np. legitymacji szkolnej).

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 11 kwietnia 2019r.

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.
          W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniu egzaminu gimnazjalnego ( 12 kwietnia ) i egzaminu ósmoklasisty ( 15,16, 17 kwietnia ) uczniowie pozostałych klas mają DNI WOLNE !!!

WAŻNA INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW !!!
          Egzamin gimnazjalny odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniu 12 kwietnia 2019r.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 10 kwietnia 2019r.

• Nadal brak porozumienia nauczycieli z rządem.

W Szkole Podstawowej nr 5 w  Ostrołęce jest kontynuowany strajk pracowników. Przypominamy Rodzicom, że w dniach  egzaminu  gimnazjalnego ( 11,12 kwietnia ) i egzaminu  ósmoklasisty ( 15,16, 17 kwietnia )  uczniowie  pozostałych  klas  mają  DNI  WOLNE  !!!

WAŻNA  INFORMACJA DLA  GIMNAZJALISTÓW !!!
          Egzamin gimnazjalny odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 11 i 12 kwietnia 2019r.

WAŻNA  INFORMACJA DLA   ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach  15,16 i 17 kwietnia 2019r.

O sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki, a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będę informowała Państwa codziennie poprzez szkolną stronę internetową (sp5oka.edupage.org ) i na Librusie.

Jolanta Gawarkiewicz

• LIST DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 IM. ZOFII NIEDZIAŁKOWSKIEJ W OSTROŁĘCE DO RODZICÓW z dnia 9 kwietnia 2019r.

• Przypominamy, że ze względu na brak porozumienia nauczycieli z rządem w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce nadal będzie trwał strajk pracowników.

Informujemy Rodziców, że w dniach  egzaminu  gimnazjalnego ( 10,11,12 kwietnia ) i egzaminu  ósmoklasisty ( 15,16, 17 kwietnia )  uczniowie  pozostałych  klas  mają  DNI  WOLNE  !!!

WAŻNA  INFORMACJA DLA  GIMNAZJALISTÓW !!!
          Egzamin gimnazjalny odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach 10, 11 i 12 kwietnia 2019r.

WAŻNA  INFORMACJA DLA   ÓSMOKLASISTÓW !!! Egzamin ósmych klas odbędzie się zgodnie z harmonogramem w dniach  15,16 i 17 kwietnia 2019r.