• Pamiętamy... Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

• 1 listopada to Dzień Wszystkich Świętych. Uczniów z naszej świetlicy w nastrój tych Świąt wprowadził ksiądz Łukasz, nasz nauczyciel religii. Było refleksyjnie i radośnie. Dziękujemy😊

J.T., W. D.

• Zajęcia modelarskie (24.10.2019r.)

• 24.10.2019r., uczniowie w naszej świetlicy tworzyli drzewa, skałki i różne tereny na podstawie książek J.R.R. Tolkiena😊

W.D., J.T.

• Szanowni Rodzice!

• Przypominam, że 31 października 2019 r., w naszej szkole, nie ma zajęć dydaktycznych.

Uczniowie, którzy będą tego dnia w szkole zostaną objęci opieką na świetlicy szkolnej przez dyżurujących nauczycieli.

Świetlica czynna od 7:00 do 16:00

• Współpraca z PSTIS

• Informuję, że Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej nawiązała współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Terapeutów Integracji Sensorycznej - SI - .

Dzięki zaangażowaniu p. Ireny Olbryś, certyfikowanej terapeutki integracji sensorycznej, nasi uczniowie wezmą udział w programie nad standaryzacją polskiej baterii testów, bających zaburzenia integracji sensorycznej.

Jolanta Gawarkiewicz