• Poznajemy zawody - wizyta w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce "0" (10.09.2019 r.)

• Poznajemy zawody.

Grupa 0 c i d - Jeżyki i Kangurki w czwartek  10.09.2019 r odwiedziły Komendę Miejską Policji w Ostrołęce. Dowiedziały się na czym polega praca policjanta. Dzieci obejrzały sprzęt, jaki policjanci wykorzystują w codziennej służbie. Szczególnie duże zainteresowanie wzbudziły radiowozy oraz psy policyjne. Dziękujemy p. Krzysztofowi Kolatorowi za oprowadzenie po komendzie i przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

I.Kośnik

K.Juniak

• Informacja

• W związku z dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 31.10.2019r. tj. czwartek stołówka szkolna jest nieczynna.

Niewykorzystany obiad z tego dnia (31.10.2019 r.) zostanie odliczony orzy sprzedaży kart obiadowych na miesiąc listopad.

• Pisaliśmy po japońsku (10.10.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pisaliśmy po japońsku (10.10.2019 r.).

10.10.2019 r.  uczniowie w naszej szkolnej świetlicy pisali, a raczej malowali swoje imiona stosując oryginalną japońską pisownię. Tajniki japońskiej kaligrafii przybliżył nam Pan Wojtek, nasz nauczyciel języka polskiego😊

W.D., J.T.

• ORGANIZACJA DNIA 14.10.2019 r.

• (Zgodnie z KN w tym dniu odbywają się tylko zajęcia opiekuńczo - wychowawcze)

1. Szkoła zapewnia w tym dniu zajęcia opiekuńczo – wychowawcze oraz pobyt dzieci w oddziałach „0”. Oddziały  „0” przebywają w szkole na zajęciach od  8:00 do 13:00 (wszyscy na pierwszą zmianę). - Godziny pracy  świetlicy szkolnej bez zmian. Uczniowie klas I - VIII, którzy przyjdą w tym dniu do szkoły pozostają  pod opieką wychowawców w godz. 8:00 – 11:00, później dla chętnych opieka w świetlicy.
          2. O godz. 10:00 na sali gimnastycznej odbędzie się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (przeniesiona z dnia 11.10.2019 r)
          PRZYPOMINAMY, ŻE W TYM DNIU NIE ZAPEWENIAMY WYŻYWIENIA W SZKOLE.

• Lapbook czyli książka na kolanach (02.10.2019 r.)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Lapbook czyli książka na kolanach (02.10.2019 r.).

LAPBOOK CZYLI KSIĄŻKA NA KOLANACH 😊

02 października 2019 r., uczniowie w naszej szkolnej świetlicy wykonywali kreatywne lapbooki. Każdy miał mnóstwo pomysłów na to jak zapełnić swojego lapbooka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć 😊

J.T, W.D.