• Dzień Chłopaka w klasie 3c

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Chłopaka w klasie 3c.

W poniedziałek  30 września  2019 r. świętowaliśmy Dzień Chłopca w  sali zabaw Ostrołęka – FIGLARIUM. Czekało tam na  nas  wiele atrakcji: czteropoziomowa konstrukcja do zabawy, zjeżdżalnie, labirynty, tor przeszkód, zjeżdżalnia rolkowa, basen z piłeczkami,  wieża Spiderman’a  i boisko do gry w piłkę oraz w koszykówkę. Bawiliśmy się doskonale.  To był udany dzień.

Uczniowie klasy 3.c

• Dzień chłopaka w klasie 1b - wyjście do pizzerii (30.09.2019)

• Uczniowie klasy I b z okazji Dnia Chłopca  uczestniczyli w zajęciach kulinarnych w Pizza Dominium. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością w robieniu własnej pizzy. Następnie odbyła się przyjemna degustacja. Był to czas wielu, miłych wrażeń.

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego klas I-III

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wybory do Samorządu Uczniowskiego klas I-III.

W ubiegłym tygodniu odbyły się w naszej szkole po raz pierwszy wybory do Samorządu Uczniowskiego klas I – III.

Było to dla naszej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonali wyboru swoich przedstawicieli. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego przez siebie kandydata.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne.

Przewodniczącą SU została uczennica klasy III C, Julia Mróz (84 głosy).

Zastępcą  SU został uczeń klasy III A, Leon Socha (53  głosy).

Drugim zastępcą SU został uczeń klasy III B, Szymon Bednarczyk (32 głosy).

Przedstawicielom SU składamy serdeczne gratulacje.

Opiekunowie Samorządu

Uczniowskiego    klas I - III:

Olga Wojtkowska- Gwiazda

Edyta Łukasiewicz

Anna Kumińska

Małgorzata Dreas

• Wycieczka oddziałów "0" do Parku Rozrywki Knieja (27.09.2019r.)

• W piątek 27.09.2019 r dzieci z oddziałów zerowych wzięły udział w wycieczce do Parku Rozrywki Knieja w Ostrołęce.

Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Na starszaków czekało mnóstwo atrakcji min.: wspinaczki w parku, mini zoo oraz ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

Wszyscy zadowolenie i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy również za pomoc rodzicom, którzy wspierali nas w opiece nad dziećmi .

I.Kośnik

• Dzień głośnego czytania (27.09.2019)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień głośnego czytania (27.09.2019).

Dzień Głośnego Czytania w szkolnej bibliotece

29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

Z tej okazji  w piątek 27 września uczniowie naszej szkoły wspólnie z paniami bibliotekarkami zorganizowali dla najmłodszych uczniów naszej placówki akcję głośnego czytania. Chętni uczniowie czytali fragmenty swoich ulubionych książek młodszym kolegom. Dzieci z uwagą wysłuchały także głośno czytanych przez panie bibliotekarki opowiadań z serii „Pan Kuleczka” oraz „BOJACZEK czyli wyprawa po odwagę”.

Miło było się wspólnie spotkać, poczytać i posłuchać. Klasy pierwsze mogły również ponownie odwiedzić szkolną bibliotekę. Była również okazja do wypożyczenia lektur i innych ciekawych książek.

A poniżej nasza mini galeria (nie Wszystkich!) uchwyconych w biegu GŁOŚNO CZYTAJĄCYCH i CICHO SŁUCHAJĄCYCH.