• Ekotorebki

• Dbanie o planetę jest prostsze niż nam się wydaje. Wystarczy zrezygnować z reklamówek, w których nosimy zakupy i zacząć używać wielorazowych torebek.

Aby powstał zapas takich siatek potrzebujemy Waszej pomocy. Przynieście nam stare (uprane) firanki, których nie używacie, my wyczarujemy z nich wielorazowego użytku woreczki.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Dla Was to może niewiele, ale dla Ziemi istotna ulga.

Pomóżcie nam walczyć o czystość naszej planety!

Włączcie się do akcji i tym samym weźcie odpowiedzialność za świat, w którym żyjecie!

Samorząd Szkolny :)

PS. firanki przynosimy do p. Anny Romejko.

• Samorząd Uczniowski ma nowego przewodniczącego!

• W wyniku wyborów, które odbyły się 26 września 2019 roku, społeczność uczniowska uczyniła swoim reprezentantem Aleksandrę Rejmentowską z klasy 8a (136 głosów). Jej zastępcą został Filip Pietrzyk z klasy 8b (133 głosy).

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów i radości z działania na rzecz szkoły :)

• Dzień chłopaka w klasie 2a (25.09.2019)

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień chłopaka w klasie 2a (25.09.2019).

25 września 2019r. okazji zbliżającego się DNIA CHŁOPCA uczniowie klasy II A udali się na warsztaty kulinarne do Naleśnikarni BB Loft w Ostrołęce. Podczas zajęć utrwalili zasady zdrowego odżywiania. Mieli tez okazję poznać przepisy, etapy przygotowywania oraz różne sposoby składania naleśników. Następnie samodzielnie przygotowali naleśniki, dodając ulubione składniki. Każdy otrzymał certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności kulinarne. Przygotowane posiłki znikały z talerzy z wielkim apetytem. Wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły.

Dziewczynki z okazji nadchodzącego święta, złożyły też chłopcom życzenia i wręczyły pamiątkowe dyplomy dla „Super chłopaków”.

• Wybory do samorządu uczniowskiego

• Wybory odbędą się dnia 26 września 2019 r.

Kandydaci:

1. Bębenek Magdalena kl. 8a