• OSTROŁĘCKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019

        IGRZYSKA DZIECI
        (
        rocznik 2006 - klasy VI SP i młodsi oraz uczniowie klas VII SP

        z rocznika 2006)

        1. 20 września 2018 (czwartek)    SP 6, godz. 10.00 mini piłka nożna chłopców  - P. Żebrowski
        2. 22 września 2018  (sobota)     SP 2, godz. 10.00  mini piłka nożna dziewcząt -  M. Olk
        3. 29 września (sobota) błonie nad Narwią, dz. - godz. 10.00 chł. – godz. 10.40  13 października (sobota) sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 10 x 800m,  rocz. 2006-2007 - A. Dąbrowska, D. Dąbrowski
        4. 6 października (sobota) 2018  błonie nad Narwią, dz. - godz. 12.00 chł.
          – godz. 12.30  indywidualne biegi przełajowe dz. 800 m; chł. 1000 m (rocz. 2006, 2007, 2008) - A. Dąbrowska, D. Dąbrowski
        5. 17 listopada (sobota) 2018 SP 4, godz. 10.00 unihokej dziewcząt  
          - Ł. Rutkowski
        6. 18 listopada 2018 (niedziela) unihokej chłopców  - Ł. Rutkowski
        7. 8 grudnia 2018 (sobota) SP 10, godz. 10.00 halowa piłka nożna chłopców - P. Żebrowski
        8. 9 grudnia 2018 (niedziela) halowa piłka nożna dziewcząt - M. Olk
        9. 15 grudnia 2018 (sobota)    SP 3, godz. 9.00  indywidualny tenis stołowy dz. i chł. - M. Brzostek
        10. 16 grudnia 2018  (niedziela) drużynowy tenis stołowy dz. i chł.
          - M. Brzostek
        11.  Eliminacje: 12 stycznia 2019 (sobota) finały: 13 stycznia 2019 (niedziela)  SP 10 mini koszykówka dziewcząt - S. Mróz
        12.  13 stycznia 2019 SP 2 mini koszykówka chłopców - Ł. Rutkowski
        13.  23 lutego 2019 (sobota)  SP 10, godz. 10.00 mini piłka ręczna dziewcząt - K. Bloch
        14.  24 lutego 2019 (niedziela) mini piłka ręczna chłopców - P. Olesiński
        15.  23 marca 2019 (sobota)  SP 5, godz. 10.00 mini piłka siatkowa chłopców
          - E. Oleśkiewicz
        16.   24 marca 2019 (niedziela) SP 6, godz. 10.00 mini piłka siatkowa dziewcząt - K. Bloch
        17.  11 maja 2019 (sobota) czwórbój LA dz. i chł. - A. Dąbrowska,
           D. Dąbrowski
        18.  23 maja 2019 (czwartek)  SP 5 dwa ognie usportowione – klasy III
          - A. Mierzejewska

         

         

        OSTROŁĘCKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2018/2019

        Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2005 - 2003)

        1.  23 września 2018 (niedziela) SP 4, godz. 10.00  piłka nożna dziewcząt
        2.  26 września 2018 (środa) SP 6, godz. 10.00 piłka nożna chłopców
          - P.  Żebrowski
        3.  29 września 2018 (sobota) błonie nad Narwią, dz. - godz. 11.20  chł. – godz. 12.00 sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. rocznik 2003-2005
          10 x 1000 m chłopców - A. Dąbrowska, D. Dąbrowski
        4. 6 października 2018 (sobota) błonie nad Narwią dz. - godz. 13.00 chł - godz. 13.30 indywidualne biegi przełajowe dz. i chł. Roczniki: 2005, 2004, 2003; 1000 m dla dziewcząt 1500 m dla chłopców  
          - A. Dąbrowska, D. Dąbrowski
        5.  24 listopada 2018 (sobota) SP nr 4 dz. - godz. 9.00 chł. - godz. 11.00    2019 unihokej dziewcząt i chłopców -  Ł. Rutkowski
        6. 15 grudnia 2018 (sobota) SP nr 3 godz. 12.00 indywidualny tenis stołowy dz. i chł.- M. Brzostek
        7. 16 grudnia 2018 (niedziela) drużynowy tenis stołowy dz. i chł.
          - M. Brzostek
        8. 19 stycznia 2019 (sobota)  ZS 5 godz. 10.00  koszykówka dziewcząt
          - A.    Mierzejewska
        9.  20 stycznia 2019 (niedziela) ZSZ nr 3 godz. 10.00 koszykówka chłopców - Ł. Rutkowski
        10.  23 lutego 2019 (sobota) ZS nr 5 godz. 10.00 halowa piłka nożna dziewcząt - A.    Zalewska
        11.  24 lutego 2019 (niedziela)  ZSZ nr 3 godz. 10.00 halowa piłka nożna chłopców - P. Żebrowski
        12.  9 marca 2019 (sobota) SP 2 godz. 10.00  piłka siatkowa dziewcząt  
          - K. Bloch
        13.  10 marca 2019 (niedziela) SP nr 5 godz. 10.00 piłka siatkowa chłopców
          - E. Oleśkiewicz
        14.  30 marca 2019 (sobota) ZS nr 5, godz. 10.00 piłka ręczna dziewcząt
          - K. Bloch
        15.  31 marca 2019 (niedziela) piłka ręczna chłopców - N. Majkowski
        16. 18 maja 2019 (sobota)  Kadzidło godz. 10.00, 25 maja 2019 (sobota), godz. 10.00 – finał międzypowiatowy lekka atletyka Rocznik 2004-2005 Rocznik 2003 - A. Dąbrowska, D. Dąbrowski